назад
Про нас
Креативний продакшн Glowberry. Створюємо контент, яким захоплюються дiти в усьому світі.
Наша компанія заснована 2009 року як нішеве видавництво з фокусом на відкритті нових імен у дитячій літературі та книжковій ілюстрації. Сьогодні Glowberry – динамічний креативний продакшн та продюсерська компанія з великою міжнародною командою, яка займається створенням анімаційного дитячого контенту, його дистрибуцією та ліцензуванням брендів по всьому світу. Наша креативна команда створює високоякісний дитячий контент для глобальної аудиторії, в той час як дистриб’юторська та ліцензійна команди разом із партнерами просувають контент по всьому світі. Наші партнери – світові лідери анімації, броадкастінгу, кіновиробництва та ліцензування. Ми віримо, що творчий підхід, відкритість до різноманітності світу та вміння радіти роблять життя дітей захопливим, і керуємося цим у нашій роботі. Ми надзвичайно пишаємося тим, яку команду фахових митців та професіоналів із різних галузей нам удалося зібрати для роботи над продуктами Glowberry.

Наш флагманський проект – BRAVE BUNNIES/ХОРОБРІ ЗАЙЦІ. Це глобальний бренд, заснований на однойменному анімаційному серіалі, що стрімко набуває популярності в усьому світі.
Сьогодні проект ХОРОБРІ ЗАЙЦІ розвивається також у таких напрямках, як оригінальний digital контент та лінійка ліцензійних продуктів: іграшки, серії книжок та товари широкого вжитку.

Вход на сайт
После отправления, в течении 5 минут к Вам на почту придут инструкции по восстановлению пароля.
Новый пользователь

Вход через

Заказ звонка
Быстрый заказ